درباره پرشیا گستر

فناوری اطلاعات پرشیا گستر ایرسا، یک شرکت نرم افزاری پیشرو در ارائه راهکارهای سازمانی و سازمان الکترونیک مبتنی بر محصولات مایکروسافت (Microsoft Enterprise Solutions) می باشد که در سال ۱۳۹۰ تاسیس شده است. پرشیا گستر با پشتوانه تجربیات ۱۰ ساله متخصصین خود توانسته است جایگاه ویژه ای در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و همچنین ارائه راهکارها، خدمات و محصولات سازمانی در بین شرکت های داخلی برای خود کسب نماید.

همچنین این شرکت توانسته است با ارائه راهکارهای تاثیر گذار در سازمان ها، موفق ترین پروژه ها را در زمینه های طراحی، معماری، برنامه نویسی، استقرار، پیاده سازی، پشتیبانی، برندینگ، مشاوره و آموزش محصولات مایکروسافت در مقیاس های مختلف اجرا نماید.

پرشیا گستر با توجه به تجربیات موفق و ارزنده تیم های تخصصی خود، پیشرو در ارائه خدمات و راهکارهای زیر میباشد :

 • استقرار، راه اندازی، توسعه و پشتیبانی SharePoint

 • استقرار مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت EPM

 • استقرار، راه اندازی، توسعه و پشتیبانی مایکروسافت CRM

 • طراحی، توسعه و اتوماسیون فرآیندهای سازمانی

 • طراحی، تولید و توسعه نرم افزارهای سفارش مشتری مبتنی بر .NET

 • استقرار و توسعه نرم افزارهای تجارت الکترونیک و ای کامرس

 • استقرار، راه اندازی و پشتیبانی Exchange

 • استقرار، راه اندازی و پشتیبانی Skype/Lync

 • ارائه خدمات جامع مایکروسافت آفیس ۳۶۵

 • ارائه راهکارهای هوش تجاری مایکروسافت BI

 • استقرار، راه اندازی و پشتیبانی محصولات مایکروسافت

 

بیشتر بدانید

ماموریت اصلی ما در پرشیا گستر ارائه خدمات و راهکارهای با کیفیت مبتنی بر محصولات سازمانی مایکروسافت می باشد. ما مصمم به ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات و راهکارها در سطح کشور و منطقه هستیم و صداقت در کار و حفظ کامل رضایت مشتری را جزو وظایف و مسئولیتهای اصلی خود می دانیم. ما تلاش کرده ایم با انتخاب بهترین شرکای تجاری خارجی در حوزه های مختلف سازمانی، به همه نیازهای مشتریانمان پاسخ دهیم. بومی سازی محصولات سازمانی مایکروسافت و همسو شدن با تکنولوژی های روز جهانی و ارائه خدمات مرتبط به مشتریان از دیگر ماموریت های ما در پرشیا گستر میباشد.

چشم انداز شرکت فناوری اطلاعات پرشیا گستر ایرسا، تبدیل شدن به معتبرترین شرکت نرم افزاری در زمینه ارائه خدمات و راهکارهای سازمانی و سازمان الکترونیک مبتنی بر محصولات مایکروسافت و همچنین نرم افزارهای تحت وب در کشور و منطقه و همچنین انتقال دانش و محصولات به خارج، از طریق همکاری تجاری با شرکتهای بزرگ و معتبر نرم افزاری در سطح بین المللی.

فرهنگ سازمانی در شرکت فناوری اطلاعات پرشیا گستر ایرسا بر مبنای ۷ ارزش زیر استوار  است :
۱- برتری (Excellence) : ما تلاش خواهیم کرد تا بهتر از سطح انتظار همکاران و مشتریانمان باشیم.
۲- کار تیمی (Team Work) : ما تصمیم داریم تا از طریق اشتراک دانش و همچنین ارزش گذاری بر دانش دیگران کار تیمی را توسعه دهیم.
۳- حرفه ای (Professional) : ما تلاش خواهیم کرد تا کار و مسئولیتمان را به بهترین شکل انجام دهیم و در کارمان حرفه ای باشیم.
۴- نوآوری (Innovation): ما تلاش خواهیم کرد تا بصورت مداوم و خارج از چهارچوب ها و محدودیت ها فکر کنیم و نوآور باشیم.
۵- احترام گذاری (Respect) : ما با همه انسانها با وقار و احترام رفتار خواهیم کرد.
۶- تعهد (Commitment) : ما تلاش خواهیم کرد تا پیوسته تعهدمان به پرشیا گستر را اثبات کنیم. مطمئناً گسترش مجموعه و نقش ما، در بهتر شدنمان موثر خواهند بود.
۷- اشتیاق و علاقه (Passion) : ما تصمیم داریم تا اشتیاق و علاقه خودمان به کسب و کار و تجارت پرشیا گستر را در هر کاری که انجام میدهیم، اثبات کنیم.