با توجه به توسعه روز افزون استفاده از محصولات سازمانی شرکت مایکروسافت در سازمان های داخلی، برآن شدیم تا با بررسی محصولات و راهکارهای شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه، دامنه خدمات و محصولات قابل ارائه به اینگونه سازمان ها را افزایش داده و بتوانیم بهترین ابزارها و راهکارهای جهانی را جهت استقرار و توسعه سازمان الکترونیک فراهم آوریم. در ادامه لیست این شرکت ها آورده شده است :

logodouble

شرکت Sharegate به صورت تخصصی در زمینه ارائه محصولات مدیریت، امنیت و ارتقاء اطلاعات در شیرپوینت و آفیس ۳۶۵ فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در کانادا میباشد و بیش از ۱۰ هزار سازمان از خدمات این شرکت بهره می برند. یکی از محصولات ارزشمند این شرکت Sharegate Migration میباشد که جهت ارتقاء و انتقال اطلاعات از نسخه های مختلف شیرپوینت مورد استفاده قرار می گیرد.

پرشیا گستر پارتنر رسمی شرکت Sharegate در ایران میباشد و کلیه محصولات این شرکت را با لایسنس معتبر به همراه پشتیبانی و آموزش کامل ارائه می نماید.

Sharegate simplifies management tasks for SharePoint, Office 365, and OneDrive for Business for thousands of administrators and power users around the world. A privately-held company based in Montreal, Sharegate is trusted by more than 10,000 organizations. As a leader in its industry, Sharegate lives by the motto: “innovate and keep things simple & fun.” For more information, visit http://www.share-gate.com.

همکاران تجاری 1

شرکت acceleratio یک شرکت نرم افزاری در حوزه محصولات شیرپوینت در کشور کرواسی می باشد. این شرکت پارتنر طلایی مایکروسافت می باشد و جزو ۵۰۰ شرکت با رشد بالا در دنیا است. این شرکت بیش از ۲۰۰۰ مشتری بزرگ و معتبر در سراسر دنیا دارد و مهمترین محصولات این شرکت، شامل ۴ نرم افزار حرفه ای برای شیرپوینت و ویندوز یعنی SPDocKit, SysKit, CloudKit 365, و SQLDocKit می باشد. نرم افزار SPDocKit شناخته شده ترین محصول این شرکت می باشد که برای مدیریت فارم شیرپوینت و گرفتن اطلاعات کامل از آن تولید شده و دارای امکانات فوق العاده ای است.

پرشیا گستر پارتنر رسمی شرکت acceleratio در ایران میباشد و کلیه محصولات این شرکت را با لایسنس معتبر به همراه پشتیبانی و آموزش کامل ارائه می نماید.

همکاران تجاری 2

شرکت نینتکس Nintex یکی از شرکت های پیشرو در ارائه محصولات فرآیندساز Workflow Designer برای شیرپوینت میباشد. دفتر این شرکت در استرالیا میباشد و بیش از ۵۰۰۰ سازمان بزرگ و کوچک در ۹۰ کشور دنیا از جمله ایران از محصولات فرآیندساز این شرکت استفاده می کنند. محصولات نینتکس شامل فرآیندساز و فرمساز برای شیرپوینت، آفیس ۳۶۵ و پراجکت سرور میباشد.

پرشیا گستر همکار تجاری نینتکس در فروش لایسنس معتبر، فارسی سازی، ارائه خدمات آموزش و پشتیبانی می باشد.

همکاران تجاری 3

آکادمی شیرپوینت ایران توسط متخصصین و مدرسین باتجربه شیرپوینت پایه گذاری شده است. تنوع آموزش های این مرکز، از آموزش کاربر حرفه ای تا آزمون های رسمی مایکروسافت می باشد. تجربه طولانی، به روز نگه داشتن سرفصل ها و روش آموزشی، گرفتن بازخورد و به کارگیری روش های نوین در آموزش باعث شده که اثربخشی آموزش های این آکادمی موثرتر و متفاوت باشد.

پرشیا گستر همکار تجاری شیرپوینت آکادمی ایران جهت برگزاری دوره های آموزشی استاندارد شیرپوینت می باشد.

 

همکاران تجاری 4

شرکت Best Practice Consulting، یکی از شرکت های پیشرو در حوزه محصولات مایکروسافت در کشور یونان میباشد. این شرکت پارتنر طلایی مایکروسافت، نینتکس و کلیک ویو در یونان است و خدمات متنوع و وسیعی را در این حوزه ها به مشتریان خود ارائه می نماید.

پرشیا گستر پارتنر رسمی این شرکت در حوزه ارائه محصولات شیرپوینت از جمله فرمساز پاور فرم میباشد.

همکاران تجاری 5

با توجه به اینکه حوزه اصلی خدمات ما در پرشیا گستر مبتنی بر کلیه محصولات سازمانی شرکت مایکروسافت می باشد. لذا با توجه به ارتباطات ما با دفتر امارات شرکت مایکروسافت، آمادگی ارائه لایسنس اصلی و معتبر محصولات سازمانی مایکروسافت از قبیل شیرپوینت، پراجکت سرور، پاور بی آی،  و … را برای سازمان های داخلی داریم. از اینرو در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.