خدمات ما

خدمات ما کلیه سرویس های مورد نیاز از راه اندازی و استقرار، مشاوره تخصصی و آموزش تا نگهداری و پشتیبانی و تامین امنیت زیرساخت محصولات شیرپوینت، پراجکت سرور و سایر محصولات سازمانی مایکروسافت را شامل می گردد.

از سال ۱۳۹۰ تاکنون تلاش کرده ایم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را براساس استانداردهای روز دنیا به مشتریان و سازمان های علاقمند ارائه کنیم و نسبت به کلیه خدمات و محصولات ارائه شده پاسخگو باشیم.

مهمترین خدمات ما شامل موارد ذیل می شوند و در صورتیکه علاقمند به دریافت این خدمات میباشید میتوانید با ما تماس بگیرید :

  • خدمات 1

تولید سیستم های سفارشی

یکی از خدمات مهم پرشیا گستر توسعه و تولید سامانه ها و سیستم های نرم افزاری سفارش مشتری می باشد

استقرار و راه اندازی

استقرار و راه اندازی شیرپوینت، پراجکت سرور، آفیس ۳۶۵ و سایر محصولات مایکروسافت

نگهداری و پشتیبانی

پشتیبانی و نگهداری از فارم سرورهای محصولات مایکروسافت از جمله شیرپوینت و پراجکت سرور براساس SLA

هاستینگ و میزبانی

ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات میزبانی و هاستینگ شیرپوینت با امنیت بالا و کیفیت تضمین شده

سایر خدمات ما

متخصصین برندینگ و طراحی در شرکت پرشیا گستر پرتال هایی با ظاهر گرافیکی بسیار زیبا و ساختار مناسب بر روی بستر شیرپوینت طراحی و تولید می کنند. بدون در اختیار قرار دادن امکانات قدرتمند و سربع برای کاربران، غیر ممکن است که یک پرتال سازمانی به تمام پتانسیل های خود برسد. قاعدتاً ضعف رابط کاربری در پرتال ها و وب سایت ها باعث عدم استفاده کاربران شده و به میزان قابل توجهی فرصت موفقیت های بزرگ سازمان ها را کاهش می دهد.

درک این نکته که ایجاد تجربه کاربری پرتال، چیزی فراتر از طراحی گرافیکی و بصری می باشد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پرشیا گستر دارای تیمی قوی از طراحان خبره است ولی طراحی رابط کاربری تنها یکی از عناصر تجربه کاربر در پرتال می باشد. رابط کاربری تجربه و احساسی است که کاربر در حین تعامل با یک سیستم کسب می کند که می تواند جنبه های ذهنی سودمندی، سهولت استفاده و کارایی آن سیستم را در برگیرد. موارد زیر جنبه های مهم و حیاتی تجربه کاربر در پرتال سازمان را بازگو می کنند:

طراحی گرافیکی: طراحی هنری و گرافیکی کلی سایت (جلوه و ظاهر سایت)

برندینگ: ترکیب عناصر برند و طراحی، و پیروی از پارامترهای راهنمای سبک و شیوه (style guide)

طراحی واسط: طراحی عناصر واسط کاربر برای تسهیل در تعامل کاربران با امکانات و قابلیت های پرتال

معماری اطلاعات: طراحی ساختاری فضای اطلاعات

طراحی Navigation: طراحی عناصر واسط که حرکت کاربران را از طریق معماری اطلاعات تسهیل می کند.

طراحی تعامل: طراحی و توسعه فرآیندهای سیستم که فعالیت های کاربران را تسهیل می نماید.

کارشناسان پرشیا گستر تخصص بالایی در هریک از موارد فوق داشته و بیش از ۶ سال است که در زمینه طراحی و توسعه پرتال های سازمانی مبتنی بر شیرپوینت فعالیت می کنند.

در صورتیکه سازمان شما نیازمند به طراحی و برندینگ وب سایت و پورتال های شیرپوینت دارد، میتوانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

با توجه به توسعه روزافزون نرم افزار و سیستم های سازمانی و پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از سازمان ها نیز برای اینکه بتوانند در این عرصه، همگام با این پیشرفت ها حرکت کنند، در پی به روز ساختن تکنولوژی های مورد استفاده در سازمان خود هستند. یکی از این تکنولوژی ها که بسیاری از سازمان ها در حال استفاده از آن هستند شیرپوینت است. این تکنولوژی به عنوان زیرساختی برای بیشتر شرکت ها و سازمان ها انتخاب شده است، در نتیجه ضروری است که با پیشرفت آن و ارائه نسخه های جدید توسط مایکروسافت، سازمان ها نیز برای استفاده از قابلیت های جدید و امکانات افزوده شده به آن، اقدام به ارتقاء آن نمایند.

همانطور که می دانید، مهاجرت از نسخه قدیمی به نسخه جدید هر نرم افزاری همواره ریسک هایی را در پی دارد و با توجه به اینکه شیرپوینت بعنوان ابزاری برای محیط های عملیاتی بزرگ با حجم اطلاعات بسیار زیاد به شمار می رود، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند.

شرکت پرشیا گستر با تجربیات فراوانی که در زمینه شیرپوینت دارد، می تواند نگرانی های شما در رابطه با از بین رفتن اطلاعات را به حداقل رسانده و کمک می کند تا سازمان شما همواره بتواند از به روزترین و جدیدترین نسخه های شیرپوینت استفاده نماید. کارشناسان این شرکت با شناختی که نسبت به ابزارها و متدهای مختلف این حوزه دارند، این امکان را به شما می دهند که در کمترین زمان و بدون از بین رفتن اطلاعات خود، بتوانید از نسخه ای به نسخه دیگر مهاجرت نمایید.

Upgrade_SharePoint_Graphic.png, inline.png, inline

جهت دریافت راهنمایی در مورد خدمات ارتقاء و مهاجرت از نسخه های مختلف شیرپوینت به نسخه های جدیدتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استقرار و راه اندازی فارم های حرفه ای شیرپوینت و پراجکت سرور در مقیاس های بزرگ، یکی از پیچیده ترین و مهم ترین تخصص های روز دنیای محصولات مایکروسافت می باشد. ما با تجربیات ۱۰ ساله در این زمینه انواع و اقسام فارم های شیرپوینت را از ۲ سرور تا بیش از ۱۵ سرور برای سازمان های مختلف داخلی و خارجی راه اندازی کرده ایم. فارم هایی که اصولیترین سخت افزارها را براساس پیشنهادهای شرکت HP و مایکروسافت براساس نیاز مشتری تهیه و به مشتریان ارائه کرده ایم و سپس آنها را به صورت حرفه ای کنار هم قرار داده ایم تا کمترین نگرانی از لحاظ سرعت، کارایی و بهینگی متوجه سازمان گردد.

در فارم های حرفه ای ما از کلاسترینگ Clustering در لایه دیتابیس ها بهره می گیریم و در لایه های اپلیکیشن از قابلیت ها لود بالانسینگ Load Balancing سخت افزاری و نرم افزاری در سطح سیستم عامل و یا f5 استفاده کرده ایم. افیس وب اپ، ابزارهای RMS را به همراه فارم Workflow به گونه ای در کنار سرور های Search قرار داده ایم که تمام نیازهای سازمان را با یک فارم پیشرفته برای توسعه چندین ساله پوشش دهیم. نمونه ای از یک فارم با هفت سرور در زیر آورده شده است. در صورت تمایل به مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید :

spfarmplan

یکی از دغدغه های سازمان ها پس از استقرار محصولات سروری مایکروسافت تامین امنیت و هاردنینگ Hardening امنیتی سرورها و فارم می باشد. ما در پرشیا گستر تجربه ارائه این نوع خدمات و تضمین امنیت نرم افزاری و سخت افزاری فارم های شیرپوینت و پراجکت سرور را برای سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی از قبیل بانک ها و موسسات مالی دارا می باشیم و در جهت حصول این خدمت راهکارهای مختلف را نیز به سازمان ها ارائه کرده ایم. حهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

تهیه نسخه های پشتیبان و بک آپ گیری از اطلاعات فارم های شیرپوینت و محصولات مایکروسافت یکی از دغدغه های سازمان های بزرگ می باشد. سازمان هایی که همه اطلاعات سازمانی خود را در اینگونه محصولات نگهداری می کنند در اولویت استفاده از راهکارهای بک آپ گیری هستند. ما با توجه به تجربیات ارزنده در ارائه خدمات پشتیبان گیری به سازمان ها و شرکت های بزرگ، آمادگی ارائه خدمات و راهکارهای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را به سازمان شما داریم و بهترین راهکارهای منطبق با این محصولات مایکروسافت را به شما ارائه خواهیم کرد تا بدون دغدغه و در سریعترین زمان اطلاعات خود را در هر مقطعی از کار بازیابی نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 فناوری اطلاعات پرشیا گستر با تکیه بر توان متخصصین خود و سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات در زمینه شیرپوینت و سیستم های تحت وب، آمادگی ارائه مشاوره به سازمانها و شرکتها را دارد. این مشاوره با بررسی استانداردها و ایجاد Roadmap های صحیح آغاز شده و با انتقال تجربیات و ارائه راهکارهای مناسب در جهت تسریع در فرایندهای مورد نیاز سازمان ادامه یافته و با تحقق همه نیازهای سازمان پایان میابد.

چرا پرشیا گستر را انتخاب می کنید

  • شرکت پیشرو در حوزه ارائه خدمات و راهکارهای سازمانی مایکروسافت

  • دارای تیم مجرب و حرفه ای با بیش از ۱۰ سال سابقه تخصصی

  • دارای بهترین کارشناسان و متخصصین مجرب محصولات مایکروسافت در ایران

  • مجموعه ای پاسخگو، مسئولیت پذیر و مشتری مدار

  • همکاری تخصصی با بیش از ۱۰۰ سازمان بزرگ داخلی و خارجی

  • ارائه با کیفیت ترین و برترین خدمات به مشتریان و جلب رضایت مشتریان

  • دارای شرکای تجاری داخلی و خارجی جهت تامین کلیه نیازهای مشتریان

  • نگاه تخصصی و دقیق به نیازهای سازمان ها و شرکت ها