مشاوره و آموزش تخصصی

فناوری اطلاعات پرشیا گستر با تکیه بر متخصصین خود و سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات در زمینه توسعه محصولات سازمانی مایکروسافت از جمله شیرپوینت، آمادگی ارائه مشاوره شیرپوینت و آموزش شیرپوینت به سازمانها و شرکتها را دارد. این مشاوره با بررسی استانداردها و ایجاد Roadmap های صحیح آغاز شده و با انتقال تجربیات و ارائه راهکارهای مناسب در جهت تسریع در فرآیندهای مورد نیاز سازمان ادامه یافته و با تحقق نیازهای سازمان پایان میابد.

 همچنین فناوری اطلاعات پرشیا گستر با برخورداری از اساتید و کارشناسان مجرب و با سابقه خود دوره های تخصصی آموزش شیرپوینت را برای علاقمندان به این مباحث برگزار میکند. این دوره ها به صورت کارگاههای یک روزه ، دوره های کوتاه مدت فشرده و دوره های Fast Track و براساس سرفصل های استاندارد شرکت مایکروسافت برگزار می گردند. در حال حاضر دوره های آموزشی صرفاً به صورت خصوصی و در محل سازمان کارفرما و به صورت بوت کمپ یا ورک شاپ برگزار می گردد. خلاصه ای از مباحث قابل تدریس در دوره های آموزشی به شرح ذیل میباشد :

دوره های آموزشی

کاربر حرفه ای شیرپوینت 2019

در این دوره سعی بر این است که به شما نحوه ایجاد سایتی با همه امکانات لازم در محیط SharePoint 2019 آموزش داده شود. برخی از این امکانات عبارتند از: لیستها، کتابخانه ها، نمودارهای جریان کاری، انواع محتویات، صفحات وب و سایت ها. شما در طول این دوره امکان سفارشی سازی همه این موارد، با توجه به نیاز خود را فرا خواهید گرفت .

راهبری و مدیریت شیرپوینت 2019

در این دوره آموزشی 4 روزه، سعی ما بر این است که به دانشجویان نحوه نصب، پیکربندی و مدیریت SharePoint 2019 و همچنین مدیریت و نظارت بر فارم شیرپوینت، سرورها، سایت ها و کاربران را به صورت کاملاً کاربردی آموزش دهیم. مخاطبین این دوره کارشناسان IT و علاقه مندانی هستند که لازم است اطلاعات کافی در زمینه Windows Server داشته باشند.

 توسعه و برنامه نویسی شیرپوینت 2016 و 2019

در این دوره برنامه نویسی و توسعه شرپوینت در دو سطح مقدماتی و پیشرفته تدریس می گردد. نحوه تولید راهکارهای شرپوینتی، وب پارت ها و Workflow ها، نوشتن Event Reciever ها در شرپوینت، آشنایی با انواع سولوشن های Farm، تولید راهکارهای حرفه ای و فرایندهای پیشرفته با استفاده از زیرساخت SharePoint Framework SPFX از سایر مباحثی است که در این دوره تدریس خواهد شد. آشنایی با زبان برنامه نویسی C# و تسلط به شرپوینت از پیش نیازهای این دوره میباشد.

 دوره طراحی و پیاده سازی هوش تجاری و شیرپوینت Power BI

شما با شرکت در دوره آموزشی هوش تجاری شیرپوینت 2019، چگونگی استفاده از شیرپوینت به عنوان زیرساختی برای هوش تجاری سازمان خود را فرا خواهید گرفت. در مرکز هوش تجاری شیرپوینت، فراگیری سرویس هایی از قبیل Excel Services، Reporting Services، Analysis Services، Power BI، شما را برای اجرای استراتژی های هوش تجاری سازمان یاری نموده و به تصمیم گیرندگان امکان دسترسی ساده تر و پویا تر به داده ها را می دهد.