مشاوره و آموزش تخصصی

فناوری اطلاعات پرشیا گستر با تکیه بر متخصصین خود و سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات در زمینه شیرپوینت و سیستم های تحت وب، آمادگی ارائه مشاوره به سازمانها و شرکتها را دارد. این مشاوره با بررسی استانداردها و ایجاد Roadmap های صحیح آغاز شده و با انتقال تجربیات و ارائه راهکارهای مناسب در جهت تسریع در فرایندهای مورد نیاز سازمان ادامه یافته و با تحقق همه نیازهای سازمان پایان میابد.

 همچنین فناوری اطلاعات پرشیا گستر با برخورداری از اساتید و کارشناسان مجرب و با سابقه خود دوره های تخصصی آموزش شیرپوینت را برای علاقمندان به این مباحث برگزار میکند. این دوره ها به صورت کارگاههای یک روزه ، دوره های کوتاه مدت فشرده و دوره های Fast Track و براساس سرفصل های استاندارد شرکت مایکروسافت برگزار می گردند. در حال حاضر دوره های آموزشی صرفاً به صورت خصوصی و در محل سازمان کارفرما و با حداقل ۵ دانشجو برگزار می گردد. خلاصه ای از مباحث قابل تدریس در دوره های آموزشی به شرح ذیل میباشد :

دوره های آموزشی

 • کاربر حرفه ای شیرپوینت ۲۰۱۳

  در این دوره سعی بر این است که به شما نحوه ایجاد سایتی با همه امکانات لازم در محیط SharePoint 2013 آموزش داده شود. برخی از این امکانات عبارتند از: لیستها، کتابخانه ها، نمودارهای جریان کاری، انواع محتویات، صفحات وب و سایت ها. شما در طول این دوره امکان سفارشی سازی همه این موارد، با توجه به نیاز خود را فرا خواهید گرفت .

  راهبری و مدیریت شیرپوینت ۲۰۱۳

  در این دوره آموزشی ۴ روزه، سعی ما بر این است که به دانشجویان نحوه نصب، پیکربندی و مدیریت SharePoint 2013 و همچنین مدیریت و نظارت بر فارم شیرپوینت، سرورها، سایت ها و کاربران را به صورت کاملاً کاربردی آموزش دهیم. مخاطبین این دوره کارشناسان IT و علاقه مندانی هستند که لازم است اطلاعات کافی در زمینه Windows Server 2008 یا ۲۰۱۲ داشته باشند.

   توسعه و برنامه نویسی شیرپوینت ۲۰۱۳

  در این دوره برنامه نویسی و توسعه شرپوینت در دو سطح مقدماتی و پیشرفته تدریس می گردد. نحوه تولید راهکارهای شرپوینتی، وب پارت ها و Workflow ها، نوشتن Event Reciever ها در شرپوینت، آشنایی با انواع سولوشن های Farm و Sandboxed، تولید راهکارهای حرفه ای و فرایندهای پیشرفته از سایر مباحثی است که در این دوره تدریس خواهد شد. آشنایی با زبان برنامه نویسی C# و تسلط به شرپوینت از پیش نیازهای این دوره میباشد.

 • دوره سفارشی سازی، طراحی و برندینگ شیرپوینت ۲۰۱۳

  در این دوره نحوه طراحی، سفارشی سازی و برندینگ یک سایت شیرپوینتی را فرا خواهید گرفت. کار با ابزار شیرپوینت دیزاینر، امکانات آن، Master Page ها ،Page Layout ها، CSS، jQuery، اسکریپت نویسی و … از سایر مواردی است که در این دوره به شما آموزش میدهیم.

   دوره طراحی و پیاده سازی هوش تجاری Business Intelligence در شیرپوینت

  شما با شرکت در دوره آموزشی ۵ روزه هوش تجاری شیرپوینت ۲۰۱۳، چگونگی استفاده از شیرپوینت به عنوان زیرساختی برای هوش تجاری سازمان خود را فرا خواهید گرفت. در مرکز هوش تجاری شیرپوینت، فراگیری سرویس هایی از قبیل Excel Services، Reporting Services، Analysis Services، PerformancePoint و PowerPivot، شما را برای اجرای استراتژی های هوش تجاری سازمان یاری نموده و به تصمیم گیرندگان امکان دسترسی ساده¬ تر و پویا تر به داده ها را می دهد.

کارگاه های آموزشی

 • کارگاه طراحی فرم با Infopath ۲۰۱۳

 • کارگاه طراحی فرآیند با فرآیندساز نینتکس ۲۰۱۳

دوره فشرده Fast Track

 • Fast Track شیرپوینت ۲۰۱۳

این دوره تلفیقی از دوره های کاربری، راهبری و مدیریت و برنامه نویسی شیرپوینت ۲۰۱۳ می باشد که به صورت کاربردی و فشرده طی ۴۵ ساعت به سازمان ها ارائه می گردد. این دوره مختص سازمان هایی است که کارشناسان آن وقت زیادی جهت آموزش شیرپوینت به صورت دوره های استاندارد را ندارند و علاقمند هستند در بازه زمانی کوتاه تر و به صورت کاملا کاربردی شیرپوینت را در مباحث مختلف تجربه نمایند.