ما متخصص استقرار و توسعه راهکارها و تکنولوژی های زیر برای شرکت و سازمان شما هستیم :

راهکارها 1
شرپوینت به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا با روشی جدید با هم همکاری و مشارکت کنند. شرپوینت جدیدترین تکنولوژی مایکروسافت برای ایجاد فضای تعاملی در سازمان ها می باشد.

مایکروسافت شرپوینت

با بیش از ۱۰ سال تجربه متخصصین خود بهترین و سریعترین راهکارهای استقرار و توسعه شیرپوینت را به سازمان شما ارائه می نماییم.
microsoft project server
پراجکت سرور ابزاری است حرفه ای جهت تعامل کارشناسان و مدیران پروژه برای مدیریت متمرکز صدها پروژه در حوزه های مختلف.پراجکت سرور تکمیل کننده راهکار EPM مایکروسافت می باشد.

مایکروسافت پراجکت سرور

راهکار جامع مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت یا EPM را جهت مدیریت حرفه ای پروژه های سازمانی برای شما راه اندازی و توسعه می دهیم.
راهکارها 2
دات نت فریم ورک چهارچوب توسعه نرم افزار مایکروسافت برای توسعه نرم افزارها و برنامه های کاربردی، سفارشی و یکپارچه سازی نرم افزارهای سازمان می باشد.

دات نت فریمورک

ما در پرشیا گستر با استفاده از چارچوب دانت مایکروسافت بهترین و کاملترین نرم افزارهای سفارش مشتری را تولید و پیاده سازی میکنیم.

راهکارها 3
آفیس ۳۶۵ سرویس ابری مایکروسافت با کاملترین ابزارهای حرفه ای میباشد و پرشیا گستر تنها مجموعه ای است در ایران که این محصول را به مشتریان ارائه می کند.

آفیس ۳۶۵

پرشیا گستر تنها ارائه دهنده محصولات ابری مایکروسافت در ایران می باشد و ما کلیه خدمات از فروش لایسنس تا راه اندازی و استقرار سرویس های آفیس ۳۶۵ برای سازمان ها را ارائه میکنیم.
راهکارها 4
اکسچنج سرور تنها محصول ارائه خدمات ایمیل مایکروسافت می باشد و با قابلیت های فراوان امکان ارسال و دریافت ایمیل در داخل و خارج سازمان را برای شما فراهم می سازد.

اکسچنج سرور

با استفاده از مایکروسافت اکسچنح ۲۰۱۶ امکان مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل های داخلی و خارجی سازمان را با استقرار زیرساخت متمرکز و حرفه ای مایکروسافت برایتان فراهم می سازیم.

dynamics crm
مایکروسافت سی آر ام محصول کامل و فوق العاده حرفه ای مایکروسافت جهت مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت فروش و بازاریابی یک شرکت یا سازمان می باشد.

مایکروسافت سی آر ام

ما در پرشیا گستر مایکروسافت سی آر ام را برای شما راه اندازی، استقرار و توسعه می دهیم و با استفاده شرکای تجاری خود در این حوزه بهترین خدمات را به شما ارائه می نماییم.

راهکارها 5
تکنولوژی ای کامرس مبتنی بر دات نت مایکروسافت به شما امکان راه اندازی کسب و کار و فروشگاه های آنلاین و مدیریت آنها را به بهترین شکل فراهم می سازد.

ای کامرس و فروشگاه آنلاین

ای کامرس یکی از سرویس های جدید ما در پرشیا گستر میباشد و با استفاده از محصولات ایجاد شده در این حوزه، کاملترین و بهترین فروشگاه های آنلاین را برای شما راه اندازی می کنیم.

راهکارها 6
داینامیکس ۳۶۵ رویکرد جدید مایکروسافت در حوزه ERP می باشد که با تلفیق CRM و ERP فعالیت های کسب و کار شما در حوزه های فروش، منابع انسانی، مدیریت اجرایی و ... را بهبود می بخشد.

مایکروسافت داینامیکس ۳۶۵

ما در پرشیا گستر با کمک شرکای تجاری خود آمادگی ارائه خدمات در حوزه داینامیکس ۳۶۵ را داریم و توانایی استقرار این سرویس جدید مایکروسافت در قالب کلود و لوکال را دارا هستیم.

راهکارها 7
پاور بی آی جدیدترین محصول مایکروسافت جهت تهیه، طراحی و استقرار سامانه های هوش تجاری می باشد که بالغ بر ۵۰ پایگاه اطلاعاتی را پشتیبانی می کند.

پاور بی آی

پاور بی آی جدیدترین محصول مایکروسافت جهت تهیه، طراحی و استقرار سامانه های هوش تجاری می باشد که بالغ بر ۵۰ پایگاه اطلاعاتی را پشتیبانی می کند.
راهکارها 8
اسکایپ مایکروسافت یا همان لینک سابق با قابلیتهای فوق العاده امکان تماس، پیام رسانی، ویدئو کنفرانس و گفتگوی صوتی و تصویری را برای شرکت و سازمان شما فراهم می سازد.

لینک و اسکایپ سازمانی

ارتباطات و تعاملات سازمانی شما را با استفاده از Skype for Business مایکروسافت جهت سرویس پیام رسانی، ویدئو کنفرانس و گفتگوی صوتی و تصویری متحول می کنیم.
راهکارها 9
ابزار فرآیندساز نینتکس یکی از کاملترین ابزارهای طراحی و توسعه فرآیندهای سازمانی بر روی پلتفرم مایکروسافت شرپوینت می باشد. این ابزار توانایی تولید پیچیده ترین فرآیندهای سازمانی را دارا می باشد.

فرآیندهای سازمانی

متخصصین ما فرآیند ها و گردش های کاری سازمان شما را با استفاده از ابزارهای قدرتمند فرآیندساز و فرمساز نینتکس، ابتدا مدل و سپس طراحی، پیاده سازی و مکانیزه می نمایند.
راهکارها 10
مایکروسافت آفیس آنلاین سرور ۲۰۱۶ نسخه جدید آفیس وب اپز میباشد که قابلیت نمایش و ویرایش اسناد مایکروسافت آفیس را برای شما و سازمان شما فراهم می سازد.

آفیس تحت وب سازمانی

با استفاده از مایکروسافت آفیس آنلاین سرور ۲۰۱۶ قابلیت مشاهده و ویرایش اسناد و فایل های مایکروسافت آفیس را به صورت کاملا تحت وب برای شرکت و سازمان شما فراهم میکنیم.