در جهان تحت سلطه توسط تلفن های هوشمند و تبلت، برنامه های تلفن همراه تبدیل به یک بخش مهمی از برنامه های بازاریابی دیجیتال امروزه شده اند. از طریق اپلیکیشن های موبایل، برندها، شرکت ها و سازمان های معتبر می توانند محتوای غنی ای از اطلاعات را بر روی صفحه نمایش کوچک موبایل برای مخاطبان خود فراهم سازند.

در دنیای تلفن های همراه هوشمند، سیستم عامل IOS شرکت اپل پس از اندروید جزو محبوب ترین سیستم عامل های موبایل می باشد.این سیستم عامل طیف وسیعی از دستگاه های اپل از جمله iPhone ، iPad, iPod و Apple Watch و iMac را پشتیبانی میکند.

با توجه به توضیحات فوق شرکت یا سازمان شما نیز بیش از پیش علاقمند خواهد بود تا با در اختیار داشتن اپلیکیشن هایی بر روی این پلتفرم جایگاه خود را در بین کاربران این سیستم عامل مستحکم کند. اپلیکیشن هایی که از معرفی سازمان و خدمات شما شروع خواهد شد و تا اپلیکیشن های تخصصی تر برای سیستم ها و سامانه های محتلف سازمان شما بسط پیدا خواهد کرد. اپلیکیشن هایی که علاوه بر وبسایت سازمان شما و سامانه های آنلاین، به صورت روزمره بر روی گوشی موبایل کاربران شما در دسترس قرار خواهد گرفت و توسط حجم بالایی از کاربران دنیای موبایل مرور خواهند شد.

iPhone-App-Develop

با توجه به موارد فوق و جایگاه ویژه پرشیا گستر در سازمان ها و شرکت های داخلی، از سال 1395 تصمیم گرفتیم تا واحد توسعه موبایل را در مجموعه راه اندازی کنیم و به نیازهای مشتریانمان و سازمان های مختلف در این زمینه پاسخ مناسب و با کیفیتی بدهیم.

لذا با توجه به پتانسیل ایجاد شده در پرشیا گستر ما در حوزه موبایل خدمات زیر را به شرکت ها و سازمان های علاقمند ارائه می نماییم :

ما با توجه به تجربیات مختلف در حوزه طراحی و معماری موبایل و یک دهه تجربه تیم تخصصی در این حوزه، راهکارهای مناسب را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت استفاده هر چه بهتر از اپلیکیشن های موبایل و تلفن همراه ارائه میکنیم. راهکارهایی که از اپلکیشن برای معرفی سازمان شروع خواهند شد تا راهکارهای فروشگاه آنلاین، اپلیکیشن های تخصصی سازمانی و … .

ما براساس همکاری مشترک در تیم توسعه، بهترین رابط کاربری UI و تجربه کاری UX را با توجه به ایده های خلق شده برای اپلیکیشن موبایل شما طراحی و آماده می سازیم. این بخش، بخش بسیار مهم در طراحی اپلیکیشن موبایل میباشد که تضمین میکند تا بهترین اپلیکیشن برای کسب و کار شما طراحی و بهترین تجربه کاری را به کاربران شما منتقل نماید.

ما با توجه به برنامه نویسان حرفه ای در تیم خود میتوانیم بهترین اپلکیشن را برای شما تولید کنیم. اپلیکیشن هایی که براساس آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی موبایل تولید و در اپ استورهای معتبر دنیا منتقل خواهند شد. تیم ما با استفاده از زبان های Java و Objective C و به صورت Native بهترین و سریعترین نرم افزارها را برای شما تولید خواهند کرد.

پس از طراحی رابط کاربری و برنامه نویسی اپلیکیشن نوبت برنامه نویسی سمت سرور، سرویس ها و Backend می باشد. تیم فنی ما با توجه به تجربیات بالا در توسعه و برنامه نویسی Server Side ، اپلیکیشن موبایل شما را به نرم افزارهای مختلف داخلی و خارجی سازمان متصل و یکپارچه خواهند کرد، سرویس های مربوطه را با پرفرورمنس بالا تولید خواهند کرد و وب اپلیکیشن مدیریت و کنترل اپ موبایل شما را جهت مدیریت اپلیکیشن راه اندازی می کنند.

پس از طراحی، توسعه و انتشار اپلیکیشن موبایل شما در اپ استور، ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و برای توسعه اپلیکیشن شما طبق برنامه قبلی و انتشار نسخه های جدید با شما همراه خواهیم شد. اپ شما را نگهداری و پشتیبانی میکنیم و فیچرهای جدید را تا رسیدن به کیفیت ایده آل به آن اضافه خواهیم کرد.