هاستینگ و میزبانی

شیرپوینت یکی از برترین فناوری های ساخت پرتال های سازمانی و اینترنتی است که به خوبی امکان اشتراک اسناد و اطلاعات را برای تعامل و همکاری بهتر بین افراد فراهم می کند. شیرپوینت یک راه کارآمد و مقرون به صرفه برای هر کسب و کاری صرفنظر از بزرگی آن برای ایجاد محیطی تعاملی فراهم می کند. بدین منظور، شرکت پرشیاگستر اقدام به ارائه سرویس هاستینگ شیرپوینت به سازمان ها نموده است. به کمک این سرویس، کارکنان سازمان ها قادر به توزیع اطلاعات، اشتراک گذاری اسناد و راه اندازی بلاگ ها و ویکی ها بدون نیاز به سرور در سازمان خود خواهند بود.

 چرا شیرپوینت را به عنوان پلت فرم مدیریت محتوای خود استفاده کنیم؟

شیرپوینت، مدیریت محتوا (اسناد، اطلاعات و رکوردها) را برای سازمان ها بسیار ساده ساخته و ابزارهایی را برای کمک به کار با آنها فراهم می کند که بعنوان یک مثال ساده می توان به این موارد اشاره کرد: مدیریت اسناد سازمان و تعیین اینکه چه کسانی اجازه خواندن و ویرایش آنها را داشته باشند، دسته بندی آنها برای جستجو و بازیابی ساده تر و علامت گذاری آنها بعنوان رکوردهای مجاز و بستن آنها برای جلوگیری از اعمال تغییرات.

 بعنوان بخشی از کارکردها و قابلیت های مدیریت محتوا در شیرپوینت می توان به یکپارچگی مستقیم با مایکروسافت آفیس اشاره کرد. به کمک این قابلیت، شما می توانید در یک محیط آشنا و ساده روی انواع مختلف اسناد خود کار کنید.

از آنجایی که ماهیت اطلاعات سازمانی مشتریان و همچنین امنیت اطلاعات آنها و دسترس پذیری به اطلاعات در هر لحظه از شبانه روز و از هر نقطه دنیا برای ما اهمیت بسیار بالایی دارد، لذا با توجه به لزوم رعایت جوانب فوق ما در درجه اول پیشنهاد هاستینگ محصولات و اطلاعات در داخل سازمان به صورت On-Premise و توسط خود سازمان را ارائه و برای ایشان راه اندازی می کنیم و در درجه دوم در صورت علاقمندی به کاهش هزینه ها در نگهداری و توسعه زیرساخت لازم برای استقرار محصولات مایکروسافت، سرویس ابری یا کلود خود شرکت مایکروسافت در دیتاسنترهای مایکروسافت را در قالب سرویس های Office 365 پیشنهاد مینماییم.

در صورتیکه علاقمند هستید از سرویس های میزبانی حرفه ای Cloud استفاده نمایید ما سرویس های تحت کلاد مایکروسافت شامل Office 365 – SharePoint Online – Exchange Online – Skype Online – Yammer – Power BI -OneDrive – Project Online و سایر محصولات سازمانی این شرکت را در فضای هاستینگ مایکروسافت با تضمین ۹۹٫۹۹% دسترس پذیری و امنیت ۱۰۰ درصدی اطلاعات شما، پیشنهاد میکنیم.

لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس مراجعه نمایید.